Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

ABRAMS Mirosław Bagiński
ul. Sadowa 40
05-520 Konstancin-Jeziorna

NIP: 123-018-06-15
Godziny otwarcia:
9:00 - 16:00

+48 601 919 405

O firmie

Aby POWIĘKSZYĆ/pomniejszyć stronę wciśnij lewy Ctrl i +/-

 

Firma ABRAMS istnieje od 1.06.2003.

 

Oferujemy Państwu profesjonalny dobór urządzeń i instalacji z zakresu automatyki przemysłowej i armatury. Sprawujemy także nadzór nad montażem i uruchomieniem instalacji.

Pomożemy Państwu rozwiązać złożone problemy z zakresu techniki cieplnej i inżynierii procesowej opierając się na wiedzy i doświadczeniu oraz korzystając ze wsparcia zaprzyjaźnionych firm producenckich i ich przedstawicieli w Polsce i Europie.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem: ARI Armaturen i ASCO/ Numatics oraz partnerami takich producentów automatyki i armatury, jak:

End Armaturen

Spirax Sarco

GESTRA

IMI NORGREN-Herion

Buschjost

Clorius

Yokogawa

VYC Industrial

Buerkert

Valsteam ADCA

Pierre Guerin

Nasi Klienci otrzymują urządzenia od wiodących producentów z co najmniej roczną gwarancją. Proponujemy także konkurencyjne ceny oraz możliwie najkrótszy czas dostawy.

 

Wykorzystujemy w swojej działalności elementy w/w firm także do budowy z nich urządzeń techniki cieplnej m. in. agregatów do pompowania kondensatu, stacji redukcyjnych oraz węzłów cieplnych para-woda w zastosowaniu do c.w.u. , c.o. oraz węzłów technologicznych do procesów przemysłowych.

 

Niektóre z tych urządzeń pokazane są w galerii zdjęć i video.

 

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zbudowanych i dostarczonych przez nas urządzeń.

 

Firma ABRAMS oferuje swoje usługi zarówno małym przedsiębiorstwom, jak również dużym zakładom przemysłowym.  Do każdego zapytania podchodzimy z należytą uwagą i sumiennością, dzięki czemu liczba naszych stałych Klientów wciąż wzrasta.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.